Płyty granitowe

 

Jesteśmy bezpośrednim producentem płyt granitowych. Importujemy bloki granitowe z takich rejonów świata jak RPA, Zimbabwe, Brazylia, Indie, Szwecja, Finlandia czy Ukraina. Oferujemy dużą różnorodność oraz wszelką gamę kolorów, wymiarów czy grubości posiadanych płyt.

 

 

 


Kostka granitowa

kostka granitowa Piła

 

Jesteśmy producentem kostki granitowej o wszelakich gabarytach, kolorach i kształtach. Kamień jest od wielu wieków cenionym materiałem do budowy trwałych nawierzchni, przez dziesiątki lat zachowuje swoje walory użytkowe i wizualne. Nie czekaj, przyjedź i sprawdź naszą ofertę.

 

 


Blaty łazienkowe

blaty z kamienia do łazienki Piła

 

Kamień o różnorodnych tonacjach kolorystycznych wykorzystywali już starożytni Rzymianie i Grecy. Nie ma piękniejszej łazienki niż ta wyłożona marmurem lub granitem. Podłoga, ściany oraz blaty, a także umywalki, wanny czy brodziki stworzone z kamienia będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

 

 


Nagrobki granitowe

nagrobki Piła

 

Nasze nagrobki charakteryzują się bogatym wzornictwem oraz ciekawą różnorodnością. 30-letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej sprawia że nie boimy się żadnych wyzwań a także nietypowych projektów czy wymagających zleceń. Przyjdź i zobacz sam naszą wystawkę nagrobków.

 

 

 


Schody z Kamienia

schody z kamienia Piła

 

Schody z kamienia to przede wszystkim: elegancja, naturalny wygląd oraz niebywała trwałość. Granit charakteryzuje się najwyższą odpornością na ścieranie, zarysowania i pęknięcia. W naszej ofercie znajdują się zarówno schody wewnętrzne jak i zewnętrzne.

 

 


Parapety granitowe

płytki z kamienia

 

Parapety z kamienia naturalnego to najwyższa trwałość i wytrzymałość, a także niesamowite piękno. Nic tak nie podkreśli uroku wnętrz jak marmurowy bądź granitowy parapet, nic nie da tak dużej różnorodności kolorystycznej jak kwarcyt, nic nie będzie bardziej praktyczne i łatwiejsze w utrzymaniu czystości jak naturalny kamień.

 

 

 


Cięcie granitu

 

Posiadamy kompleksowy park maszynowy przystosowany do cięcia kamienia począwszy od wielogabarytowych bloków ważących nawet po kilkadziesiąt ton, do mniejszych elementów takich jak nagrobki, blaty, płyty chodnikowe, czy parapety. Obróbka kamienia nie ma dla nas żadnych tajemnic.

 

 


Blaty kuchenne

blaty z kamienia do kuchni Piła

 

W nowoczesnej kuchni elegancki  blat  podkreśla  jej styl. Kamień naturalny który oferujemy, dzięki swojej uniwersalności, idealnie wkomponuje się w Państwa realizacje i zagwarantuje ich trwałość, funkcjonalność i estetykę. 

 

 

 

 


Kominki Kamienne

 

Od wielu lat przyświeca nam myśl, że kominek nie jest luksusem tylko dla wybranych. Stwarza on niesamowitą i ciepłą atmosferę w domu, emituje nastrojowe blaski ognia, a dodatkowo wykonany z kamienia jest prawdziwym dziełem sztuki.

 

 

 


Kamieniarz Piła Niskie ceny Zakład kamieniarski Piła Nagrobki Blaty kuchenne z kamienia do kuchni i łazienki Kamieniarstwo Piła producent nagrobków w Pile firma kamieniarska Piła.